קידום בלינקדאין

קידום ושיווק בלינקדאין למקצוענים ולחברות שיודעות מה הן צריכות

קידום לינקדאין

תוכן עניינים:

 • קידום ממומן בלינקדאין
 • קידום בלינקדאין
 • העלאת תמונות בלינקדאין
 • הוספת ווידאו בלינקדאין עסקי
 • הפכו את התוכן לאישי יותר
 • חברה לשיווק וקידום בלינקדאין

בואו נודה על האמת, לרובנו יש פרופיל בלינקדאין. אבל, לא כולנו ערים למשמעות שלו וליכולות שלו. אז אם אתם מעונינים לקחת את השיווק שלכם עם Linkedin לשלב הבא, וכך להגיע ל-650 מיליון המשתמשים של Linkedin ברחבי העולם. כדאי שתבינו כי יש לעשות יותר מאשר רק לשתף סטטוס עם הקישור לפוסט האחרון שלכם בבלוג. איך בכל זאת תצליחו להגיע אל קידום בלינקדאין של הפוסט האחרון שלכם בבלוג, סרטון, פודקאסט או כל תוכן אחר, ולמי תוכלו לפנות כדי לעשות זאת? הנה התשובה.

קידום ממומן בלינקדאין

כמו כל קידום ברשתות החברתיות גם קידום ממומן בלינקדאין, כדאי לתת את הדעת על שלב ההכנה. כאשר בשלב ההכנה מומלץ מאוד לבדוק את התוכן שלכם. מה זה אומר? דאגו להריץ בדיקה אחרונה של התוכן שלכם כדי לוודא שהתמונה והכותרת של התוכן שלכם מוצגות כהלכה, במיוחד כאשר אתם משתפים קישור לתוכן הזה. איך אפשר לעשות זאת? אולי כדאי להדביק קישור לתוכן שלכם בתיבת הפתיחה של הפרופיל שלכם בלינקדאין.

האם גם בלינקדאין יש דף ככמו ברשתות אחרות? בוודאי לכן כדאי גם כאן ליצור דף המהווה למעשה מסמך טקסט פשוט המכיל כמה טקסטים שהם מעין מבוא לתוכן שלכם, או קישור לתוכן שלכם ותמונות נוספות כמובן במידה והן רלוונטיות. הרעיון הוא בכל מקרה ליצור קצת מגוון בין העדכונים שלכם. לכן בפעם הבאה שאתם חושבים על שיווק חישבו גם על שיווק דיגיטלי בלינקדאין, ודאגו לבנות דף כזה בלינקדאין.  

גם כאן, כמו ברשתות חברתיות אחרות, תוכלו לתזמן את קידום התוכן שלכם. אבל תצטרכו לזכור שלכל פיסת תוכן יש תוחלת חיים. חלק מהתוכן ימשיך כמובן להיות רלוונטי במשך חודשים או אפילו שנים קדימה (עם מעט עריכה מעת לעת., אחרים פחות. 

  קידום בלינקדאין 

  אם אתם ממש בעניין של שיווק דיגיטלי בלינקדאין בפועל, כדי שתבנו לעצמכם דף חברה, והתחילו לשתף  את התוכן שלכם בתוכו. בהמשך, תוכלו גם לשתף פוסטים מדף החברה שלכם לפרופילים האישיים שלכם. אם לא יהיה לכם דף חברה, ותישארו עם פרופיל לינקדאין בלבד, תתקשו ליצור מיקוד לקהל שבו אתם מעוניינים להגיע.  

  אין ספק כי השלב הראשון בקידום התוכן שיסייע לכם מאוד גם לצרכי פרסום ממומן בלינקדאין הוא שיתוף הקישור לתוכן שלכם בעמוד החברה שלכם, יחד עם תיאור שיפתה את כל מי שרואה אותו בפיד החדשות שלו ללחוץ עליו.

  לינקדאין גם תיתן לכם הצעות האשטאג כדי לעזור לכם להגיע ליותר אנשים המתעניינים בנושאים ספציפיים עם התוכן שלכם. לאחר שסיימתם למקד לקהל שלכם (אם רלוונטי) ולהוסיף תגי האשטג, תוכלו לפרסם את הפוסט שלכם בדף החברה שלכם.

  העלאת תמונות בלינקדאין

  דרך נוספת לשתף את הפוסט שלכם עם הקהל שלכם, ולמעשה לסייע לשם פרסום ממומן בלינקדאין, היא כמובן באמצעות אוסף תמונות, טקסט וקישור. תמונות כאלו תמיד מאפשרות לאנשים אחרים לקבל הצצה קטנה לתוכן שאתם הולכים לשתף לפני לחיצה. עליכם לזכור אבל שיש לשים לב לדבר אחד והוא לוודא שהטקסט התיאורי שלכם והקישור לתוכן שלכם באים לפני זה, אחרת תאבדו הרבה קליקים דרך האתר והתוכן שלכם.

  במידה ואתם הולכים על הגישה המינימליסטית של לינקדאין לעסקים, הרי שתוכלו לשתף את התוכן בדף החברה שלכם רק באמצעות טקסט וקישור. כך כאשר פשוט תקליקו על הקישור כששאר התצוגה המקדימה של הקישור מופיעה והפוסט יהיה מורכב מטקסט בלבד.

  כמובן ששוב, חשוב שתוודאו כי הקישור שלכם מופיע בתוך שתי שורות הטקסט הראשונות, אחרת הטקסט שלכם ייקטע. וכמו תמיד יש את הדילמה המוכרת שמחייבת אתכם להחליט על מה אתם הולכים – טקסט רב, שהוא לרוב נהדר עבור אנשים שרוצים יותר מעורבות עם הקהלים שלהם כי לרוב הוא גורר יותר תגובות. או שאולי אתם פשוט מעוניינים להשיג יותר קליקים על הקישור, ולהפוך את הפוסט שלכם בפלטפורמת לינקדאין לעסקים לויראלי יותר. 

  הוספת ווידאו בלינקדאין עסקי

  אין ספק כי שיווק הווידאו הפך לחלק גדול מאוד החל משנת ה-2020, בעקבות משבר הקורונה. לא יפלא אם כן שלא מעט ממשווקי הווידאו מתכננים לכלול את לינקדאין עסקי באסטרטגיית התוכן שלהם.

  אז אם עד כה לא חשבתם כל זה ולא כללתם ווידאו בקידום התוכן שלכם, אולי תרצו לבדוק דרכים שבהן תוכלו להתחיל לכלול אותו כעת. כמובן שחשוב לעשות זאת באופן רלוונטי ככל האפשר, ולבדוק את התוכן שלכם בכל פעם לפני שאתם רצים לפרסם אותו.

  הפכו את התוכן לאישי יותר

  רוב האנשים מתייחסים ללינקדאין כאלו משהו שהוא פחות אישי, אולי פחות חברי. אז נכון שעד כה דיברנו על דף החברה שלכם, אבל אל תשכחו שמדובר בכלי שמיועד לפרסם אתכם ברשת חברתית שיכולה להביא לכם הרבה מאוד קשרים עסקיים. אז אל תזניחו אותה,

  חברה לשיווק וקידום בלינקדאין

  אם אתם זקוקים לעזרה אנחנו בCXM נשמח לעמוד לשרותכם ולבנות עבורכם קמפיין מתאים. 

   

  דילוג לתוכן