ייעוץ שיווקי

ולמה העסק שלכם צריך את זה

ייעוץ שיווקי

תוכן עניינים:

 • איך יכולה חברת ייעוץ שיווקי לעזור לכם לקדם את העסק שלכם
 • באילו תחומים יכול ייעוץ אסטרגי שיווקי להתמקד
 • מדוע ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים חשוב

חברות ייעוץ שיווקי יוצרות תוכניות שיווק, מגדירות את האסטרטגיות שאתם זקוקים להן כדי לעזור לכם למקם את העסק שלכם בשוק וכדי לצמוח. חברות כאלו גם יסייעו לכם לבצע את האסטרטגיות הללו, ולשקול את הערוצים הדרושים כדי לתקשר אותם, ולהגיע לקהל היעד שלכם בהצלחה. למה זה חשוב?  כי היום כשהעולם הדיגיטלי כובל אותנו אליו, כשאנחנו מגניבים כל  הזמן כמה מבט חטוף בטלפון שלנו או גולשים באינטרנט במחשב נייד, או משחקים במשחק מרובה משתתפים באופן מקוון, או צופים בטלוויזיה החכמה, אנחנו מגלים שכל האמצעים הללו הפכו את העולם הדיגיטלי למאוד דינמי. המשמעות היא שמגמות השיווק משתנות כל הזמן. כבעלי עסק יש לכם בעיה בכל הקשור לשיווק. כי אתם אמורים לעמוד בקצב הדינמי הזה וגם להתגבר על המתחרים שלכם. אז מי בעצם יספק לכם את המפתח להצלחה? הנה כמה עצות שיכולות לסייע לכם.

  איך יכולה חברת ייעוץ שיווקי לעזור לכם לקדם את העסק שלכם

  הדרך להצמיח את העסק שלכם כרוכה בשימוש באסטרטגיה ותכנון. הסטטיסטיקה מראה כי למשווקים העושים מאמץ לתכנן קמפיינים ופרויקטים יש סיכוי גבוה יותר ב-356% לדווח על הצלחה.

  לכן אם תפנו לחברת ייעוץ לקבל ייעוץ עסקי שיווקי השירות שלה יתחיל בניתוח אשר יעריך את החוזקות, החולשות, ההזדמנויות והאיומים על העסק שלכם. ניתוח כזה יספק תובנה נהדרת לגבי האופן שבו אתם מנהלים את העסק שלכם, יעילות השיווק שלכם, מיקומכם בשוק התחרותי ועוד. מחקר קהל יגרום ככל הנראה ליצירתן של פרסונות קונים, ויאפשר לגלות כיצד להגיע לקהל שלכם באופן הטוב ביותר באמצעות השיווק הדיגיטלי, וכמובן באילו ערוצי שיווק מומלץ לכם להתמקד.

  לאחר שמתקבל כל המידע הזה יכולה חברת ייעוץ שיווקי  לקבוע את האסטרטגיות הכוללות, את הפלטפורמות הטובות ביותר למיקוד ולהגדיר רשימה של משימות שיעזרו לכם להצמיח את העסק שלכם.

  באילו תחומים יכול ייעוץ אסטרגי שיווקי להתמקד

  חלק מהניתוח של חברות ייעוץ שיווקי אלו יתייחס לאתר האינטרנט שלכם. תערך בדיקה לגבי הטכנולוגיה המתאימה ביותר לבניית האתר שלכם והעסק שלכם בכללותו, כשהמטרה היא לעצב אתר שמייצג בצורה הטובה ביותר את המותג שלכם, ומצד שני שהוא גם יהיה האטרקטיבי ביותר עבור הלקוחות שלכם ויגביר את יכולת ההמרה של אתרכם. כי להקים אתר זה נהדר, אבל אתם רוצים שהוא ימכור את העסק שלכם לא?

  בדיקה של התקשורת הדיגיטלית של החברה שלכם מאפשרת למי שמציע לכם ייעוץ שיווקי עסקי לנתח את המצב בזמן אמת עבור החברה שלכם ולהגדיר ולפתח את הפרופיל/ים המלאים של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם שאליהם קרוב לוודאי אתם מתכוונים לכוון את מאמצי השיווק שלכם. כמובן שאחד מעמודי התווך באסטרטגיית התקשורת הארגונית שלכם הוא להבין באילו ערוצים דיגיטליים כדאי לכם להיות פעילים יותר, כגון מדיה חברתית, בלוגים ארגוניים וכו'.

  אחד ההבדלים העיקריים בין שיווק דיגיטלי לשיווק מסורתי הוא שפרסום מקוון יוצר מיצוב והגדלת גודל הקהילה שלכם. ייעוץ שיווקי דיגיטלי קובע אילו קמפיינים כדאי לבצע, מתי, אילו פרמטרים לפילוח הם היעילים ביותר, אבל לא רק.  ייעוץ שיווקי עסקי גם יורה לכם איזה תוכן יועיל לעסק שלכם הכי הרבה באסטרטגיה שלו לצד העידכון בסוגים השונים של אופני הפרסום הנפוצים בערוצים הדיגיטליים. זה אומר שתקבלו עצות איך למכור את המוצר או השירות שלכם, ולא רק איפה. כי בסופו של יום אתם רוצים לדעת מה יניע לפעולה את קהל הלקוחות שלכם.

  ולבסוף, כל ההיבטים הללו אינם יעילים אם אין אפשרות למדוד את כל מה שקובע את ההצלחה או הכישלון של הפרויקט. ייעוץ עסקי שיווקי יעזור לכם לעקוב אחר התקדמות האסטרטגיה שלכם, ולדעת אם ההשקעה שלכם משתלמת. 

  מדוע ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים חשוב

  גם אם העסק שלכם קטן עכשיו כדאי להתחיל להעסיק יועץ שיווקי או חברת ייעוץ שיווקי נשמע לכם קצת גדול מדי ואולי אף מנופח מדי. אז זהו שלא. ייעוץ אסטרטגי שיווקי מתאים לכולם, לעסקים קטנים, בינונים וגדולים ואפילו גדולים מאוד. מה היתרון שלו כשמדובר בעסקים קטנים? 

  ייעוץ כזה יאפשר לכם להשיג פיתוח ותכנון עסקי מההתחלה, ולהתמקד על המודל העסקי הטוב ביותר עבור המוצרים או השירותים הספציפיים שלכם. הוא יאפשר לכם לבנות אסטרטגיה עסקית ולמפות את מסע הצמיחה של העסק הקטן שלכם, תוך המלצה ​​על טקטיקות ספציפיות להשגת היעדים שלכם.

  ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים יזניק את העסק שלכם קדימה, וייתן לכם את האפשרות ליצור תוכנית שיווקית, כזו שתכלול התייחסות למדיה חברתית, לשיווק משפיענים,  לטקטיקות מכירה, לשיווק תוכן ועוד, וכמובן יסייע לכם לבנות קמפיינים מתאימים. ועוד דבר, ייעוץ שיווקי יספק לכם נקודת מבט רעננה ובלתי משוחדת על האסטרטגיה שלכם.

   

  ייעוץ שיווקי אסטרטגי עם חברת CXM

  אנחנו ב- CXM מתמחים בשיווק הדיגיטלי ומעודכנים בטרנדים האחרונים הקיימים בתחום. אז, פנו אלינו כדי לקבל שלל רעיונות חדשניים שיניעו צמיחה לעסק שלכם, הרבה מעבר למה שיש לכם כרגע.

   

  דילוג לתוכן