שירותים משלימים

שירותים משלימים

בקטגוריה הנוכחית אנחנו דואגים להציע שירותי מעטפת משלימים לכל המערך העסקי בפן האסטרטגי, הטכנולוגי והמיתוגי. בשילוב של ייעוץ רלוונטי בתחום הטכנולוגי או בתחום העסקי על ידי שיתופי פעולה עם אנשים מפתח מדהימים בתחומם כך שכל מי שיצטרך למצוא את השירות הרלוונטי יוכל לעשות זאת דרכנו!

השירותים המשלימים שאנחנו יכולים להציע, תוכן עניינים:

  1. כלים שימושיים
  2. אפיון ועיצוב חווית משתמש
  3. ייעוץ טכנולוגי
  4. ייעוץ לסטארטאפים
  5. ייעוץ עסקי
  6. עיצוב באנרים
  7. עיצוב לוגו
  8. כתיבת תוכן
  9. נטוורקינג
  10. הקמת סטארט אפ

 

כלים שימושיים

כלים שימושיים שכל יזם ובעל עסק צריך להכיר על מנת לייעל לעצמו את הפעילות היומיומית בצורה מהותית, כלים חינמיים וכלים בתשלום.

שירותים משלימים

אפיון ועיצוב חווית משתמש

שירותי איפיון ועיצוב חווית משתמש הם שירותים מבוקשים ביותר בעולם ההייטק ובעולם הסטרטאפים, מפני שכל מוצר טכנולוגי מתחיל בתהליך אפיון מדוייק שתפקידו לשרטט את קווי המתאר של האפליקציה, אתר, או מוצר ולתכנן איך המשתמש יחווה את השימוש באפליקציה, באתר ואו במוצר ובהמשך לעצב את חווית המשתמש בצורה גרפית ונוחה לשימוש.

ייעוץ טכנולוגי

ייעוץ טכנולוגי בנושאים הקשורים לטכנולוגיות פיתוח, תחזוקה, בקרה, מדידה, שיווק וכו'…

CXM מספקת שירותי ייעוץ טכנולוגי לנציגי ארגונים וחברות בארץ ובחו"ל, כמו גם יזמים פרטיים או חברות סטארטאפ ישראליות.

בין סוגי הייעוץ הטכנולוגי ניתן למצוא:

המלצה עסקית: כמה צפוי לעלות הפיתוח? האם הוא צפוי להניב את התוצאות העסקיות המצופות ממנו?

יעוץ טכנולוגי עסקי – תכנון עלויות הפיתוח והגדרת תוצאות רצויות וניתוח הציפיות בהתאם לתקציב.

אסטרטגיית פיתוח – המלצה על טכנולוגיות רלוונטיות בפיתוח המוצר או האפליקציה או האתר, עזרה בבניית לוח זמנים ואסטרטגיה, ועוד.

ייעוץ טכנולוגי לפי דרישה –  סיוע בפתירת בעיות ספציפיות בפיתוח: המלצה על פריימוורקים וטכנולוגיות מתאימות יותר, שיפור קוד ושיפורי מהירות, פתירת תקלות, ועוד.

שירות הייעוץ הטכנולוגי של CXM מאפשר ללקוחותינו למצוא הדרך היעילה והמשתלמת ביותר, למנוע טעויות צפויות מראש, ולפתח מוצרים ופתרונות טכנולוגיים רווחים באיכות הגבוהה ביותר.

ייעוץ לסטארטאפים

ייעוץ לסטארטאפים בשלבי הרעיון, pre-seed, seed, מציאת משקיעים או שיווק המוצר לקהל הרחב.

בדיקת הרעיון והאם יש צורך בשוק או האם יש שוק? והאם ניתן לייצר שוק חדש?

חשוב להכיר את המספרים של עלות הבאת הלקוח, וכמה כל לקוח מכניס על מנת להמשיך ולפתח את הסטארטאפ שלכם, כל זה צריך להיות כתוב במסמך התוכנית העסקית והשיווקית שאנחנו עוזרים לכם לבנות.

עוזרים לכם לבנות מוצר MVP לצורך הוכחת הקונספט (POC) ולצורך בדיקת השוק מול משתמשים אמיתיים.

לאחר שיש תוכנית עסקית או מוצר MVP מוכן אנחנו עוזרים לכם להתכונן לגיוס ממשקיעים או מאפיקים אחרים.

ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי ליזמים ולסטראטפיסטים ולבעלי עסקים קטנים ובינוניים, מבחינת הרעיון העסקי ועד שיפור השורה התחתונה על ידי שיפור תהליכי השיווק והמכירות, שירותים ייעוץ שאנחנו מציעים מבוססים על שיתופי פעולה עם יועצים עסקיים שנבחרו בקפידה ועזרו לעסקים דומים להצליח.

עיצוב באנרים

שירותי עיצוב באנרים ממעצבות ומעצבים מקצועיים וקרייטיבים שיודעים לעבוד בצורה המתאימה למאה ה 21! לכל רשת חברתית ולכל קמפיין ממומן ברשת החברתית צריך להכין עיצובים שיווקיים עם מסר מוגדר היטב שמוצג בצורה ויזואלית שקל "לקלוט".

עיצוב לוגו

עיצוב לוגו הוא השלב הראשון בתהליך המיתוג העסקי, אם אתם רוצים שיזהו את העסק שלכם בצורה שתבדל אתכם מהמתחרים, הלוגו הוא הכלי הראשון שתצטרכו, אנחנו דואגים להכין לכם לוגו ברמה הגבוהה ביותר בהתאם לחזון שלכם ובהתאם לתקציב.

כתיבת תוכן

כתיבת תוכן שיווקי, טכני, משפטי, או מאמרי קידום לצורך קידום אורגני בגוגל. אנחנו דואגים לספק לכם מאמרים איכותיים עם בקרת איכות במחירים נוחים בהתאם לצרכים העסקיים שלכם.

נטוורקינג

נטוורקינג היא פעילות עסקית חברתית – כלכלית שבה אנשי עסקים ויזמים נפגשים כדי ליצור קשרים עסקיים ולזהות, ליצור או לפעול על פי הזדמנויות עסקיות, לשתף מידע ולחפש שותפים פוטנציאליים למיזמים.

הקמת סטארט אפ

צריכים עזרה עם הקמת הסטארט אפ שלכם? תקבלו כאן את כל המידע הרלוונטי בשביל לעזור לכם בתהליך הקמת הסטארט אפ. החל משלבי התכנון, פיתוח אתר, בניית MVP, יצירת אסטרטגיית שיווק, שיווק דיגיטלי, פיתוח מוצר, יציאה לגיוס ועוד…

הקמת סטארט אפ

תוכן עניינים: הקדמה חדד את הרעיון שלך בחירת שם לסטארט אפ ולדומיין הכר את קהל היעד שלכם בחירת דמוגרפיה ספציפית מבט פיננסי פרסום ומיתוג צמיחה שירות לקוחות   הקדמה מקים סטארט אפ חדש? מאיפה להתחיל ואיך להגיע להצלחה? קודם כל, אתה רוצה לוודא שאתה מוכן לפני שאתה פותח את העסק. כדי לנהל עסק מצליח, עליך…
דילוג לתוכן